Marka PRESKO ma wieloletnią tradycję. Od roku 1957 wrocławska Wytwórnia Urządzeń Komunalnych produkowała pod nią zamiatarki, śmieciarki, wciągniki hakowe i bramowe oraz pojemniki na odpady i drobny sprzęt komunalny. Od 2005 roku, po zakończeniu produkcji i likwidacji przedsiębiorstwa, prawa do marki należą do spółki HEWEA.

Obecnie PRESKO to przede wszystkim bogata oferta komponentów hydrauliki siłowej, m.in. chłodnic, pomp, silników, zasilaczy, przewodów elastycznych, wyciągarek i wielu innych. Wszystkie pochodzą od sprawdzonych dostawców, a ich niezawodność potwierdzają nasi zadowoleni klienci.

Jeśli interesują Państwa zakupy detaliczne polecamy skorzystanie z naszego sklepu internetowego, natomiast w przypadku zainteresowania stałą współpracą polecamy kontakt z  naszym działem handlowym.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi i ciągłemu  rozszerzaniu oferty PRESKO, na polski rynek trafiają obecnie typoszeregi nowoczesnych wciągników hakowych i bramowych o zróżnicowanym udźwigu, a także innowacyjny zautomatyzowany system selektywnej zbiórki odpadów.

Zapraszamy serdecznie na stronę: