O firmie

Marka PRESKO ma wieloletnią tradycję. Od roku 1957 wrocławska Wytwórnia Urządzeń Komunalnych  produkowała pod nią zamiatarki, śmieciarki oraz urządzenia hakowe i bramowe. W 2005 r., po upadku przedsiębiorstwa, prawa do marki przejęła spółka HEWEA.

Obecnie PRESKO to przede wszystkim bogata oferta elementów hydrauliki siłowej, m.in. chłodnice, pompy, silniki, zasilacze i przewody, a także wyciągarki elektryczne. Wszystkie pochodzą od sprawdzonych dostawców, a ich jakość potwierdzają tysiące zakupów dokonywanych u naszych sprzedawców.

Jeśli interesuje Państwa detaliczny zakup mniejszej ilości produktów polecamy skorzystanie z naszego sklepu internetowego, natomiast w przypadku zainteresowania zakupem hurtowym polecamy kontakt z działem handlowym, który pomoże w wyborze.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi i ciągłemu poszukiwaniu nowych produktów  PRESKO wprowadziło też na polski rynek urządzenia hakowe i bramowe o zróżnicowanym udźwigu,  dobierane zgodnie ze specyfikacją klienta.  Najnowszym produktem w ofercie, również dostarczanym na zamówienie, są wysokiej jakości pojemniki na śmieci i zautomatyzowane żurawie do ich opróżniania.